Gizlilik ve Güvenlik

Epinland olarak verilerinizin korunmasına çok önem veriyoruz. Verilerinizin mümkün olan en iyi şekilde korunmasını sağlamak için güvenlik ve gizli kuralları oluşturduk. Ancak, sipariş verirken belirli bilgileri toplamamız gerekiyor. Lütfen kişisel verilerin önceden onayınız olmadan toplanmadığını bilin.

Bu gizlilik bildirimi, web sitemize erişen, göz atan ve web sitemizi kullanan kişiler için geçerlidir. Amacı, web sitesini kullanmanız yoluyla kişisel verilerinizi nasıl topladığımız ve işlediğimiz hakkında size bilgi vermektir. Epinland, dijital platform kullanıcıları ve yayıncılar için kurulmuş dijital ürün ve hizmet platformudur. Türkiye’nin her yerine e-pin, CD key ve diğer tüm dijital içeriklerin dağıtımda geniş bir ürün yelpazesi sunar. Epinland, sizinle gerçekleştirdiğimiz etkileşimler ve ürünler aracılığıyla verimli bir şekilde çalışmak ve ürünlerimizle size en iyi deneyimi sunmak dahil olmak üzere çeşitli amaçlarla sizden veri toplar. Hakkınızda topladığımız kişisel veriler, web sitemiz aracılığıyla gerçekleştirilen belirli faaliyetlere bağlıdır. Örneğin, bir kullanıcı hesabı oluşturmanıza, Kod satın almanıza, bizimle iletişime geçmenize veya yalnızca web sitesinde gezinmenize bağlı olarak farklı türlerde kişisel veriler topluyoruz. Eğer Epinland kullanıcısıysanız, bu gizlilik bildirimi web sitesinin diğer kullanıcıları gibi sizin için de geçerlidir. Bu gizlilik bildirimini, sizinle ilgili kişisel verileri toplarken veya işlerken belirli durumlarda sunabileceğimiz KVKK Aydınlatma Metni ile birlikte okumanız önemlidir, böylece kişisel verilerinizi nasıl ve neden kullandığımızın farkında olursunuz. Kapsamlı, şeffaf ve güvenilir bir ortamda hizmet aldığınızın bir kanıtı olarak; sitemizin internet adresi, mersis numarası ve ticaret unvanı gibi bilgilere Elektronik Ticaret Sistemi (ETBİS) yoluyla ulaşabilirsiniz. Hakkınızda herhangi bir özel kategoride kişisel veri toplamıyoruz. (bu, ırk veya etnik köken, siyasi görüşler, din) Kanunen veya sizinle aramızdaki Müşteri Açık Rıza Onay Metni şartları uyarınca kişisel verileri toplamamız gerektiğinde veya talep edildiğinde bu kişisel verileri sağlamazsanız, yaptığımız sözleşmeyi yerine getiremeyebiliriz. Hakkınızda tuttuğumuz kişisel verilerin doğru ve güncel olması önemlidir. Bizimle olan ilişkiniz sırasında kişisel verilerinizden herhangi biri değişirse, lütfen müşteri merkezi sayfanızı kullanarak bizi bilgilendirin. Kişisel verilerin yanlışlıkla kaybolmasını, kullanılmasını veya yetkisiz bir şekilde erişilmesini önlemek için güvenlik önlemlerimiz bulunmaktadır. Kişisel verilerinizi işleyenler, bunu yalnızca yetkili bir şekilde yapacaklardır ve gizlilik yükümlülüklerine tabidirler.

Kişisel verilerinizi nasıl kullanıyoruz?

-Belirli Kodları satın almak için yaşınıza uygunluğunuzu kontrol etmek, ödemeleri, ücretleri, ücretleri ve geri ödemeleri yönetmek dahil olmak üzere siparişinizi işleme koymak ve teslim etmek için.

-Web sitesi, telefon, sosyal medya veya diğer yollarla gönderilen soruları yanıtlamak ve aşağıdakiler dahil sizinle olan ilişkimizi yönetmek için: (i) ürün ve hizmet desteği; (ii) hizmetlerimiz, satış koşullarımız, tanımlama bilgileri politikası, gizlilik bildirimi veya diğer politikalardaki değişikliklerin bildirimi; (iii) kullanıcı geri bildirimi, ürün incelemesi ve anket olanakları; (iv) kullanıcı şikayetleri ve anlaşmazlıkları; (v) pazarlama ve iletişim tercihlerinizi yönetmek; (vi) veri korumanızı, gizliliğinizi ve diğer haklarınızı yönetmek.

-Güvenlik önlemlerinin uygulanması ve izlenmesi, sorun giderme, veri ve kullanım analizi, test, sistem bakımı, destek dahil olmak üzere işimizi, ürünlerimizi, hizmetlerimizi, ağlarımızı, sistemlerimizi, web sitesini ve web sitesinde barındırılan veya web sitesi aracılığıyla kullanıma sunulan verileri ve mülkleri yönetmek ve korumak, verilerin raporlanması ve barındırılması.

-Size alakalı web sitesi içeriği ve reklamları sunmak ve size sunduğumuz reklamların etkinliğini ölçmek veya anlamak.

-Web sitesinin kullanımını izlemek, web sitesinin performansını ölçmek ve web sitesini optimize etmek, hizmetlerimizi, pazarlama stratejimizi ve çıktılarımızı, kullanıcı etkileşimlerini, ilişkilerimizi ve deneyimlerimizi iyileştirmek için veri analitiğini kullanmak.

-Haber güncellemeleri ve diğer iletişimler dahil olmak üzere ilginizi çekebilecek ürünler veya hizmetler hakkında size önerilerde bulunmak ve tavsiyelerde bulunmak.